Základní provedení

Malé, lehké brusky s kleštinovým upínáním naleznou využití ve spojení s brusnými tělísky pro obvodové či šikmé broušení, lze je použít i k obrábění tvrdokovými frézami. Ideální nářadí k opracování forem, zápustek, raznic, k apretaci odlitků, svařenců a obrobků, k odjehlování nebo dokončování dílů v nástrojárnách, pro opracování kovů, jejich slitin, plastů a pryží.

Nízká hmotnost a ergonomický tvar kleštinových brusek DEPRAG výrazně usnadňuje práci obsluhujícím pracovníkům. Rovněž je nezbytné zdůraznit u těchto malých kleštinových brusek i extrémně nízkou hladinu hluku a vibrací.

Turbínové brusky typu GDST 025-700BY(0) vykazují znatelně vyšší výkon v porovnání s konvenčním nářadím s lamelovým motorem. Turbínové brusky jsou vhodné především pro použití v nepřetržitých provozech - díky prakticky bezúdržbovému provozu a žádným dílům podléhajícím opotřebení. Turbína využívá expanzi stlačeného vzduchu se skutečně vysokou účinností. Díky tomu značně klesne u turbínových brusek spotřeba vzduchu - ve srovnání se stejně výkonnými bruskami s lamelovým motorem.

query
1
  • Max. výkon 250 W
  • Otáčky naprázdno 70000 min-1
  • Hmotnost 0,3 kg
  • Pohon turbínový pohon
1