Seřizovač CNC strojů

Hledáme nového kolegu na pozici Seřizovač CNC strojů.

Náplň práce:

  • soustružení a frézování kovových výrobků dle technické dokumentace
  • částečná korekce programů
  • komunikace s programátory, spolupráce při řešení korekcí programu

Požadujeme:

  • výhodou strojní vzdělání (mechanik programátor, mechanik strojů a zařízení, obsluha CNC strojů, obráběč kovů, programátor CNC strojů)
  • znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost, spolehlivost a flexibilitu
  • přesnost, samostatnost a uživatelská znalost PC
  • znalost programovacích jazyků
  • zkušenost s obsluhou CNC strojů
  • zájem učit se novým věcem - zaškolíme Vás

Nabízíme:

  • práce ve stabilní rodinné společnosti
  • platové ohodnocení 30 000,-- Kč +
  • plán osobního rozvoje
  • zdarma podnikové kurzy anglického a německého jazyka
  • sociální výhody - závodní stravování (20,-- Kč oběd), masáže
  • roční bonus - rentabilita
  • 5 týdnů dovolené, pracovní doba 7,5 hodiny
  • 3 dny sick days
  • ordinace závodního lékaře v areálu firmy
  • příspěvěk na penzijní připojištění až 8 400,-- Kč ročně

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis s průvodním dopisem na adresu:

DEPRAG CZ a. s., personální oddělení

T. G. Masaryka 113

507 81 Lázně Bělohrad

nebo nejlépe na e-mail: personalistika@deprag.cz

popřípadě přímo kontaktujte personální oddělení, Tel: +420 493 771 558