Referent obchodního oddělení

Náplň práce:

  • zpracování nabídek
  • koordinace zákaznických objednávek
  • komunikace s obchodními partnery v Polsku a Rumunsku
  • koordinace poptávek/ objednávek s mateřskou společností v SRN
  • komunikace s ostatními odděleními v rámci skupiny DEPRAG

Požadujeme:

  • SPŠ, VŠ strojní/lektro
  • znalost Microsoft Office, CAD (výhodou )
  • zkušenosti z obchodu výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
  • pracovní doba 7,5 hodiny
  • podnikové stravování
  • penzijní připojištění
  • roční bonus
  • masáže
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • ordinace závodního lékěře přímo v areálu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj profesní životopis v českém a německém nebo anglickém jazyce spolu s průvodním dopisem na adresu:

DEPRAG CZ a. s., personální oddělení

T. G. Masaryka 113

507 81 Lázně Bělohrad

nebo nejlépe na e-mail: personalistika@deprag.cz

popřípadě přímo kontaktujte personální oddělení, Tel: +420 493 771 558