Programátor PLC

Náplň práce

  • Programování JÚS a robotických pracovišť (automatizace)
  • Programování v BECKHOFF a SIEMENS
  • Návrh a realizace kompletního programu a PLC pro JÚS
  • Příprava a programování kompletního SAFETY okruhu
  • Komunikace a spolupráce s elektro projektantem
  • Konzultace návrhu se zákazníkem
  • Komunikace s ostatními odděleními v rámci DEPRAG
  • Komunikace s mateřskou firmou DEPRAG Amberg v Německu
  • Podílení se na tvorbě projektů JÚS a robotických pracovišť
  • Získání odborné znalosti SW nástrojů skupiny Deprag (Cockpit, Plus, apod.)
  • Práce s EC technikou firmy DEPRAG (servis, podpora zákazníkům)
  • Příprava a servisní výjezdy k zákazníkům (servis, opravy SW, apod.)
  • Případné montážní práce při stavbě, údržbě a servisu JÚS
  • Montáž mechanická a pneumatická
  • Montáž elektrozařízení
  • Nastavování DEPRAG komponentů
  • Příprava sensorů a pneumatiky
  • Nastavování mechanických věcí
  • Práce v systému OR / SAP
  • Komunikace se zákazníkem (čeština, angličtina)
  • Komunikace s mateřskou firmou DEPRAG Amberg (angličtina)
  • V rámci výkonu pracovní pozice příprava
  • Poptávky, nabídky, objednávky a ostatního pro potřeby projektů
  • Administrativní agenda
  • Ostatní práce zadaná vedoucím

Požadujeme

  • Samostatnost, zodpovědnost, kvalitu odvedené práce, reprezentace u zákazníka
  • Zájem o obor
  • SPŠ technického směru (VŠ technického směru výhodou)
  • Zkušenosti z automatizace výhodou
  • Znalost práce na PC – MS OFFICE, programovací jazyky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (Německý jazyk výhodou)
  • Řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní, zdravé a prosperující firmy se špičkovým výrobním programem
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavá lokalita, moderní závod
  • závodní stravování za dotovanou cenu
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení a manažerská smlouva
  • možnost dalšího vzdělávání a jazykové kurzy na míru (kurzy AJ a NJ přímo v sídle společnosti)

Kontakt

DEPRAG CZ a.s.

T.G. Masaryka 113
507 81 Lázně Bělohrad

Bc. Eva Nekovaříková

Tel.: +420 493 771 502

Mob.: +420 608 968 954
Email e.nekovarikova@deprag.cz